קטגוריות בלוג

הכתבות שלנו

צפייה בהכל

Facebook Timeline

תיקון מקבוק - מעבדה מומלצת לתיקון מחשבי מקבוק ואיימק

מה לעשות אם מקלדת המקבוק - MacBook Pro Retina שלך לא עובדת?

מה לעשות אם מקלדת ה- MacBook Pro Retina שלך לא עובדת? הגורמים לקלקול המקלדת במקבוק פרו MacBook Pro כמו בכל דגמי המחשבים הניידים האחרים של אפל, גם הגורם הנפוץ ביותר לנזק במקלדת הוא שפיכת נוזלים. נבהיר כי מים טהורים הם המקרים הקלים ביותר, גרוע מאוד אם מדובר בנוזלים מתוקים, מלוחים ואלכוהוליים (שהם אגרסיביים יותר). ההשלכות האופייניות הם: קצר חשמלי למגעים, קורוזיה, הרס מקלדת ומקשים דביקים.

קרא עוד
כיצד לשמור על המקבוק מעודכן

כיצד לשמור על המקבוק מעודכן חשוב מאוד שתעדכנו את ה- מקבוק שלכם למערכת הפעלה אחרונה כולל אפליקציות בכדי לסייע בהגנה על המחשב שלכם וכדי להפעיל אותו בצורה חלקה. מאמר קצר זה מסביר כיצד תוכלו לעשות זאת. אפל משחררת מעת לעת עדכוני MacOS, תיקונים ותיקוני אבטחה. עדכונים אלה כוללים בדרך כלל שיפורי ביצועים שונים ותיקוני באגים חשובים.

קרא עוד
כיצד לאפס את המקבוק Macbook להגדרות היצרן

כיצד לאפס את המקבוק Macbook להגדרות היצרן מאמר זה מסביר כיצד לאפס את מחשב המקבוק Macbook Pro או Macbook Air להגדרות היצרן המקורי שלו, ביום כפי שהוא נשלח מהמפעל. מדריך שלב אחר שלב ילמד אתכם כיצד להתקין מחדש macOS וגם למחוק ולפרמט לחלוטין את הדיסק הקשיח.

קרא עוד
AMPDevicesAgent? מה זה ההודעה במקבוק?

רבים ממשתמשי ה- Mac הצהירו כי קופצת כל הזמן הודעת ומבקשת מהם להזין את סיסמאות מחזיק המפתחות שלהם. הודעת ההודעה אומרת: "AMPDevicesAgent רוצה להשתמש במידע הסודי שלך המאוחסן בגיבוי iOS במחזיק המפתחות שלך. כדי לאפשר זאת, הזן את סיסמת מחזיק המפתחות בכניסה.

קרא עוד
תיקון מקבוק – טכנאי מק – מעבדת מקינטוש מקצועית בפריסה ארצית – מעבדת תיקונים למחשבי מקבוק

תיקון מקבוק – טכנאי מק – מעבדת מקינטוש מקצועית בפריסה ארצית – מעבדת תיקונים למחשבי מקבוק

קרא עוד